معرفی کتابهای کسب و کار،روان شناسی و .....
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من

«توقف‌ناپذیر» داستان زندگی شخصی و حرفه‌ای ماریا شاراپووا (- ۱۹۸۷)، تنیسور مشهور روس است.

ماریا در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۰۵رتبهٔ اول بین تنیس بازان زن دنیا را کسب کرد. او در سال ۲۰۰۸با کنار زدن رقبایی مثل ژوستین انه و آنا ایوانوویچ قهرمان اولین گرند اسلم سال یعنی مسابقات آزاد استرالیا شد. او جزو ده تنیس باز جهان است که توانسته هر ۴ گرند اسلم ویمبلدون ۲۰۰۴، آزاد امریکا۲۰۰۶، آزاد استرالیا ۲۰۰۸ و آزاد فرانسه ۲۰۱۲ فتح کند همچنین او برای اولین بار درالمپیک ۲۰۱۲ شرکت کرد و برنده مدال نقره شد.
ادامه مطلب


نوع مطلب : کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها از مارک منسون، 
برچسب ها : کتاب شاراپووا: توقف ناپذیر، شاراپووا: توقف ناپذیر، وی مایند، معرفی کتاب شاراپووا: توقف ناپذیر،
لینک های مرتبط :
وی مایند
چهارشنبه 30 آبان 1397


این مجموعه که ویژه نوجوانان منتشرشده شامل زندگینامه و کشفیات هجده تن از مشهورترین دانشمندان جهان است.
کتاب‌های زندگی‌نامه بی‌تردید از خواندنی‌ترین و جذاب‌ترین آثار مکتوب همه‌ی فرهنگ‌ها و ملل به شمار می‌آید. شواهد به جای مانده از پیشینیان حکایت از آن دارد که از دیرباز انسان‌ها شوقی وصف‌ناپذیر برای آگاهی از سرگذشت بزرگان و نام‌آوران داشته‌اند و این اشتیاق هیچ‌گاه به سردی نگراییده است. گویی آدمی با خواندن زندگینامه‌ی بزرگان،در جاده‌های تاریخ با آن‌ها قدم می‌زند و در هر گام،شیرینی‌ها و تلخی‌های زندگی آنان را می‌چشد و از آن‌ها درس می‌گیرد.


ادامه مطلب


نوع مطلب : کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها از مارک منسون، 
برچسب ها : کتاب مجموعه آشنایی با مشاهیر علم، مجموعه آشنایی با مشاهیر علم، وی مایند، معرفی کتاب مجموعه آشنایی با مشاهیر علم،
لینک های مرتبط :
وی مایند
چهارشنبه 30 آبان 1397


کتاب همه چیز درباره کوکاکولا نوشتۀ مارک گراست و ترجمۀ فروزنده دولت یاری می باشد. این کتاب یک داستان ناب که فراتر از سرگذشت یک نوشابه یا یک شرکت است را درون خود جای داده است. نویسنده کتاب در پیشگفتار این کتاب چنین می نویسد : «نگارش این کتاب به نوعی “اصالت یابی” برای خودم محسوب می شود… من همیشه از بررسی وضعیت شرکت ها انگیزه می گیرم و از مرور نقش جالب آنها در تاریخ جهان شگفت زده می شوم.»


ادامه مطلب


نوع مطلب : کتاب قانون 5 ثانیه از مل رابینز، 
برچسب ها : همه چیز درباره کوکا کولا، کتاب همه چیز درباره کوکا کولا، وی مایند، کتاب کسب و کار،
لینک های مرتبط :
وی مایند
چهارشنبه 30 آبان 1397

علی‌رغم آن که بسیاری از افراد کماکان تصور می‌کنند کره در مرحله‌ی نخست توسعه‌ی خود قرار دارد، با این وجود باید گفت که گام دوم توسعه‌ی اقتصادی در آن کشور دیرزمانی است آغاز گردیده. امروزه اقتصاد کشور تحت سلطه‌ی جدیدی چون سرگرمی ها، نرم‌افزار، و تولید تجهیزات و دستگاه ‌های ارتباطی قرار دارد. فعالیت در این حوزه‌های کسب و کار، مستلزم  پرداخت سطح بالاتری از حقوق و دستمزدهاست، اما رشد و توسعه ی چنین صنایعی باید به تدریج و با انجام مراقبت‌های شدید حاصل گردد و نمی‌توان آن‌ها را همانند گام نخست با صدور دستورات و فرامینی از سوی رئیس‌جمهور که مصرانه خواستار توسعه‌ی صنایع فولادسازی و خودروسازی بود، به دست آورد.

ظرف ده سال گذشته، در فرهنگ و جامعه‌ی کره‌ی جنوبی نیز تغییرات شگرفی ایجاد شده و یک دست بودن فرهنگ کاری حاکم بر کشور، با توجه به حضور کارگران و مدیران خارجی، جای خود را به چند فرهنگی داده است. علاوه بر آن حضور زنان به عنوان نیروی کار نیز رشد شتابانی داشته است و دیگر از آنان نمی‌توان به عنوان افرادی خانه‌دار یاد کرد و از این رو ساختار جامعه‌ی سنتی کشور به سرعت در حال تغییر است.

نوع مطلب : شریل سندبرگ، 
برچسب ها : تحول اقتصادی در کره جنوبی (نگاهی به فرآیند رشد و توسعه اقتصادی در کره جنوبی)، کتاب تحول اقتصادی در کره جنوبی (نگاهی به فرآیند رشد و توسعه اقتصادی در کره جنوبی)، تحول اقتصادی در کره جنوبی، وی مایند، کتاب اقتصادی،
لینک های مرتبط :
وی مایند
چهارشنبه 30 آبان 1397


بهمن مهری، آرمان شفیع‌لو، توفیق موسیوند، فرزان و شیخ جباری، دارا صباحی، اسماعیل اسكندری، كامران وفا، كاوه مدنی، الهه الهی، ساسان صدری‌زاده، احمد دالكی، آریا فلاحی، عبدالحسین وهاب‌زاده، مجید میرزا وزیری، لاله صادقیان، عیسی امیدوار و اسماعیل میرفخرایی 17 چهره‌ای هستند كه داستان زندگی و موفقیت آن‌ها در جلد دوم پیشتازان ایرانی روایت شده است.

داستان‌هایی جذاب و خواندنی كه از خواندن بعضی از آن‌ها تعجب می‌كنید. مثل داستان زندگی توفیق موسیوند كه یک چوپان در یک روستای دور در استان همدان بود. مردی كه کارش، غیر از هدایت گوسفندها به چراگاه، خوابیدن زیر سقف آسمان بود.

همین آسمان هزار رنگ او را به علم علاقه‌مند کرد و او حالا یکی از بزرگ‌ترین جراحان قلب در دنیاست که نزدیک به 25 اختراع مهم در دنیای پزشکی داشته است. بیشتر از همه، او را به خاطر اختراع نوع پیشرفته‌ای از قلب مصنوعی می‌شناسند که نسبت به تنها نمونه‌ قلب مصنوعی قبل از خودش، 200 برابر سبک‌تر و کوچک‌تر است.

مجموعه روایت‌های زندگی و موفقیت چهره‌های برتر علمی معاصر كشور با نام پیشتازان ایرانی از مجموعه كتاب‌های دانستنیها هر جلد در 152 صفحه و تك جلدی‌ آن به قیمت 13 هزارتومان از سوی انتشارات نشر شهر منتشر شده است.
نوع مطلب : کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها از مارک منسون، 
برچسب ها : پیشتازان ایرانی 2، کتاب پیشتازان ایرانی 2، معرفی پیشتازان ایرانی 2، وی مایند،
لینک های مرتبط :
وی مایند
چهارشنبه 30 آبان 1397


جلد اول پیشتازان ایرانی روایتهایی از زندگی و موفقیت 17چهرهی برتر علمی معاصر ایران است. مهدی گلشنی، شاهرخ خانیزاده، حسین رجائی، یونس شكرخواه، لیلا عراقیان، یاسر رودی، بهرام عكاشه، محمد مهدیان، مهدی بهزاد، آرزو متولیزاده، عبیده جعفری و حامد بخشیان، عبدالمجید ارفعی، نیایش افشردی، رضا منصوری، بابك شادگان، سروش سروشیان و مریم میرزاخانی 17 چهرهای هستند كه با آنها گفت وگو شده است.

در هر كدام از این گفتوگوها، این چهره‌ها داستان موفقیتشان را تعریف كردهاند؛ از روزهای كودكی و علاقه‌هایشان در دنیای بچگی تا امروز كه به جایگاه‌های بلند علمی رسیده‌اند. مانند مریم میرزاخانی كه دربارهی روزگار نوجوانیاش گفته است: در خیابان مدرسه‌ ما، کتابفروشی‌های زیادی بود. هنوز یادم هست که چطور در آن خیابان شلوغ راه می‌رفتیم و به کتابفروشی‌ها سر میزدیم و چقدر همه اینها برای ما هیجان انگیز بود. آن موقع اجازه نبود که خیلی با کتابها ور برویم و باید بلافاصله آنها را می‌خریدیم؛ بنابراین خیلی کتابها تصادفی به دستمان می‌افتاد....


نوع مطلب : کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها از مارک منسون، 
برچسب ها : پیشتازان ایرانی 1، کتاب پیشتازان ایرانی 1، معرفی پیشتازان ایرانی 1، وی مایند،
لینک های مرتبط :
وی مایند
چهارشنبه 30 آبان 1397کتاب اسرار کار (بینش‌هایی از دورن گوگل که سبک زندگی و رهبری شما را تغییر خواهد داد): نویسنده کتاب اسرار کار (Work Rules)، معاون ارشد عملیات مردمی گوگل است که کوشیده اسراری از شیوه‌های مدیریت ارزشمندترین دارایی‌های گوگل یعنی سرمایه‌های انسانی آن را در اختیار عموم قرار دهد. این اسرار چگونگی طراحی و پیاده‌سازی فعالیت‌های گوگل در حوزه‌هایی نظیر شناسایی و جذب استعداد، آموزش و توسعه فردی، مدیریت عملکرد، فرهنگ سازمانی، پاداش و… نمایش می‌دهد.


ادامه مطلب


نوع مطلب : کتاب قانون 5 ثانیه از مل رابینز، 
برچسب ها : کتاب اسرار کار گوگل از لزلو باک، کتاب اسرار کار گوگل، کتاب اسرار کار گوگل لزلو باک، اسرار کار گوگل از لزلو باک، وی مایند، کتاب گوگل،
لینک های مرتبط :
وی مایند
چهارشنبه 30 آبان 1397


این کتاب، جلد پنجم از مجموعه «پیشگامان نوسازی آسیا» است. این مجموعه مشتمل بر پنج کتاب است درباره تاثیر رهبری سیاسی بر اقتصاد کشورهای کره جنوبی، سنگاپور، تایوان، چین و مالزی. مهم ­ترین شاخص در انتخاب این کتاب ­ها، پرداختن مولفانشان به هر دو سویه منفی و مثبت رهبری این پنج تن بوده تا زشت و زیبای زمامداری آنها همزمان در معرض قضاوت خواننده قرار گیرد. و ترتیب بخش­ها نیز با توجه به زمان آغاز زمامداری آنهاست. وجه مشترک رهبران این کشورها، تاکیدشان بر عملگرایی و پرهیزشان از ایدئولوژی است. نتیجه این تاکید و پرهیز، میدان یافتن نخبگان و متخصصانی بود که ظرف سه دهه، پنج کشور عقب مانده را در ردیف اقتصادهای پیشرفته جهان قرار دادند.
نوع مطلب : شریل سندبرگ، 
برچسب ها : مالزی (مرد سرکش در زمانه آشوب) (پیشگامان نوسازی آسیا 5)، کتاب مالزی (مرد سرکش در زمانه آشوب) (پیشگامان نوسازی آسیا 5)، وی مایند، کتاب اقتصادی،
لینک های مرتبط :
وی مایند
چهارشنبه 30 آبان 1397

این کتاب، جلد چهارم از مجموعه «پیشگامان نوسازی آسیا» است. این مجموعه مشتمل بر پنج کتاب است درباره تاثیر رهبری سیاسی بر اقتصاد کشورهای کره جنوبی، سنگاپور، تایوان، چین و مالزی. مهم ­ترین شاخص در انتخاب این کتاب­ ها، پرداختن مولفانشان به هر دو سویه منفی و مثبت رهبری این پنج تن بوده تا زشت و زیبای زمامداری آنها همزمان در معرض قضاوت خواننده قرار گیرد. ترتیب بخش­ها نیز با توجه به زمان آغاز زمامداری آنهاست. وجه مشترک رهبران این کشورها، تاکیدشان بر عملگرایی و پرهیزشان از ایدئولوژی است. نتیجه این تاکید و پرهیز، میدان یافتن نخبگان و متخصصانی بود که ظرف سه دهه، پنج کشور عقب مانده را در ردیف اقتصادهای پیشرفته جهان قرار دادند.
نوع مطلب : شریل سندبرگ، 
برچسب ها : چین (مرد کوچک با گامهای بزرگ) (پیشگامان نوسازی آسیا 4)، کتاب چین (مرد کوچک با گامهای بزرگ) (پیشگامان نوسازی آسیا 4)، وی مایند، کتاب اقتصادی،
لینک های مرتبط :
وی مایند
چهارشنبه 30 آبان 1397


این کتاب، جلد سوم از مجموعه «پیشگامان نوسازی آسیا» است. این مجموعه مشتمل بر پنج کتاب است درباره تاثیر رهبری سیاسی بر اقتصاد کشورهای کره جنوبی، سنگاپور، تایوان، چین و مالزی. مهم ­ترین شاخص در انتخاب این کتاب ­ها، پرداختن مولفانشان به هر دو سویه منفی و مثبت رهبری این پنج تن بوده تا زشت و زیبای زمامداری آنها همزمان در معرض قضاوت خواننده قرار گیرد. ترتیب بخش ­ها نیز با توجه به زمان آغاز زمامداری آنهاست. وجه مشترک رهبران این کشورها، تاکیدشان بر عملگرایی و پرهیزشان از ایدئولوژی است. نتیجه این تاکید و پرهیز، میدان یافتن نخبگان و متخصصانی بود که ظرف سه دهه، پنج کشور عقب مانده را در ردیف اقتصادهای پیشرفته جهان قرار دادند.
نوع مطلب : شریل سندبرگ، 
برچسب ها : تایوان (فرزند ژنرال) (پیشگامان نوسازی آسیا 3)، کتاب تایوان (فرزند ژنرال) (پیشگامان نوسازی آسیا 3)، وی مایند، کتاب اقتصادی،
لینک های مرتبط :
وی مایند
چهارشنبه 30 آبان 1397

این کتاب، جلد دوم از مجموعه «پیشگامان نوسازی آسیا» است. این مجموعه مشتمل بر پنج کتاب است درباره تاثیر رهبری سیاسی بر اقتصاد کشورهای کره جنوبی، سنگاپور، تایوان، چین و مالزی. مهم ­ترین شاخص در انتخاب این کتاب ­ها، پرداختن مولفانشان به هر دو سویه منفی و مثبت رهبری این پنج تن بوده تا زشت و زیبای زمامداری آنها همزمان در معرض قضاوت خواننده قرار گیرد. ترتیب بخش ­ها نیز با توجه به زمان آغاز زمامداری آنهاست. وجه مشترک رهبران این کشورها، تاکیدشان بر عملگرایی و پرهیزشان از ایدئولوژی است. نتیجه این تاکید و پرهیز، میدان یافتن نخبگان و متخصصانی بود که ظرف سه دهه، پنج کشور عقب مانده را در ردیف اقتصادهای پیشرفته جهان قرار دادند.
نوع مطلب : شریل سندبرگ، 
برچسب ها : سنگاپور (معماران مدرن) (پیشگامان نوسازی آسیا 2)، کتاب سنگاپور (معماران مدرن) (پیشگامان نوسازی آسیا 2)، وی مایند، کتاب های اقتصادی،
لینک های مرتبط :
وی مایند
چهارشنبه 30 آبان 1397


این کتاب، جلد نخست از مجموعه «پیشگامان نوسازی آسیا» است. این مجموعه مشتمل بر پنج کتاب است درباره تاثیر رهبری سیاسی بر اقتصاد کشورهای کره جنوبی، سنگاپور، تایوان، چین و مالزی. مهم ­ترین شاخص در انتخاب این کتاب ­ها، پرداختن مولفانشان به هر دو سویه منفی و مثبت رهبری این پنج تن بوده تا زشت و زیبای زمامداری آنها همزمان در معرض قضاوت خواننده قرار گیرد. ترتیب بخش­ ها نیز با توجه به زمان آغاز زمامداری آنهاست. وجه مشترک رهبران این کشورها، تاکیدشان بر عملگرایی و پرهیزشان از ایدئولوژی است. نتیجه این تاکید و پرهیز، میدان یافتن نخبگان و متخصصانی بود که ظرف سه دهه، پنج کشور عقب مانده را در ردیف اقتصادهای پیشرفته جهان قرار دادند.
نوع مطلب : شریل سندبرگ، 
برچسب ها : کره جنوبی (ژانرل توسعه) (پیشگامان نوسازی آسیا 1)، کتاب کره جنوبی (ژانرل توسعه) (پیشگامان نوسازی آسیا 1)، کره جنوبی (ژانرل توسعه)، وی مایند، کتاب اقتصادی،
لینک های مرتبط :
وی مایند
چهارشنبه 30 آبان 1397


کتاب “چهارده اَبَر مربی” نوشته کریس تریست شامل بررسی روانشناختی موفقیت چهارده مربی برتر امریکا به همت نشر گلگشت به چاپ رسیده است. شما چه یک مربی تازه‌کار و بی تجربه باشید، چه یک مربی کهنه‌کار، یک داوطلب یا یک حرفه‌ای، مربی نیمه وقت یا تمام وقت، شما یکی از پرطرفدارترین و در عین حال پرچالش‌ترین شغل‌ها ر ا انتخاب کرده‎اید. مربیگری به عنوان یک هنر و یک علم، نیازمند تعهد، فداکاری، صبر و شایستگی است و نیز یک شور و شوق واقعی تا به ورزشکاران کمک کند که با توجه به توانایی‌هایشان، بهترین خود باشند. با توجه به ماهیت شغل‌تان، شما پتانسیل اثرگذاری بر بر زندگی هر یک از بازیکنان، چه در زمین و چه در خارج از زمین را دارید. حرف‌ها و حرکات شما بیشتر از آنچه تصور کنید، معنی دارد. شما نسبت به همه کسانی که مربی آن‌ها هستید وظیفه دارید که بهترین کاری که می‌توانید را انجام دهید تا چیزی که نیاز دارند را به آنها بدهید. کتاب حاضر جمع‌آوری تجربیات 14 مربی بزرگ زن و مرد در انواع رشته‌های گوناگون ورزشی می‌باشد که از لحاظ روان‌شناختی، بحث ارتباط مربیان با ورزشکاران و مسائل گوناگون آنها را مطرح می‌سازد و بایدها و نبایدهای مربیگری در کسب نتیجه و یا عدم کسب نتیجه را مشخص می‌کند. بنابراین این کتاب می‌تواند به عنوان راهنمایی کوچک که برگرفته از تجارب بزرگ می‌باشد، میان فعالان در مربیگری مورد استفاده قرار گیرد. چهارده ابر مربی در 135 صفحه رقعی با جلد نرم و قیمت 13 هزار تومان چاپ و روانه بازار نشر شده است.
نوع مطلب : شرکت فراری، 
برچسب ها : چهارده ابر مرد مربی (بررسی روانشناختی موفقیت چهارده مربی برتر آمریکا)، کتاب چهارده ابر مرد مربی (بررسی روانشناختی موفقیت چهارده مربی برتر آمریکا)، وی مایند، کتاب روان شناسی،
لینک های مرتبط :
وی مایند
چهارشنبه 30 آبان 1397


این کتاب منبع ارزشمندی برای الگوبرداری آگاهانه و یادگیری از بزرگانی است که هر یک در صحنه‌ی کاروکسب جهان با اندیشه‌ورزی خویش و ارائه‌ی راهکار برای حوزه‌ی عمل عالمانه اسطوره هستند.
کافی است به عناوین کتابهای ایشان نگاهی بیندازیم که خود منبع الهام‌بخشی از تفکر خلاق و حرکت بر مبنای آگاهی است. اینان به ‌واقع، سرمشق‌دهندگانی کاربلد برای دست‌اندرکاران حوزه‌ی کاروکسب هستند.
مطالعه‌ی بیوگرافی نظرات و راهکارهای این بزرگان برای کاهش ریسک تصمیم‌گیری و انگیزه‌بخشی و نبوغ در سطح بنگاههای اقتصادی نه تنها لازم بلکه، ضروری است.


ادامه مطلب


نوع مطلب : کتاب قانون 5 ثانیه از مل رابینز، 
برچسب ها : پنجاه متفکر برجسته مدیریت و بازاریابی جهان، کتاب پنجاه متفکر برجسته مدیریت و بازاریابی جهان، وی مایند، کتاب کسب و کار،
لینک های مرتبط :
وی مایند
چهارشنبه 30 آبان 1397

نویسنده این مجموعه به ناگفته‌های كار و زندگی بیست و هشت نفر از بزرگ‌ترین اسطوره‌های رهبری در دنیای تجارت امروز پرداخته است و با زبانی صادقانه، خواننده را با رازهای پنهان كامیابی‌های چشمگیر این متفكران كه منجر به تحول‌های بزرگ و تكرار نشدنی و تغییر در نظام‌های سنتی و معمول در كار و تجارت شده‌اند، آشنا می‌سازد.
نوع مطلب : کتاب قانون 5 ثانیه از مل رابینز، 
برچسب ها : 28 متفکر تجاری که دنیا را تغییر دادند، کتاب 28 متفکر تجاری که دنیا را تغییر دادند، وی مایند، کتاب کسب و کار،
لینک های مرتبط :
وی مایند
چهارشنبه 30 آبان 1397


( کل صفحات : 7 )    1   2   3   4   5   6   7   

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای معرفی کتابهای کسب و کار،روان شناسی و ..... محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic